Preškavák

Vítej poutníku. Čaj nebo kávu? Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl… Povídej. Cukr nebo med? Sladíš si život? Aha. A co tam u vás? Jaké to tam je? Pořád stejné jako to bývalo?

ON-LINE DENÍK

DEN 16: PRVNÍ PODZIMNÍ DEN, MAMI, TATI.

Ráno víme, že nikam nespěcháme, dnes má být odpočinkový den. Spí se až do 10 hodin, venku prší a je silný vítr. Odpoledne odpočíváme a píšeme deníky na laptopech. Střídáme se u praní našeho oblečení v koupelně. Ruční praní ve dvou kýblech za pomoci aviváže, mýdla a pracího prášku je velmi zdlouhavá.
 Náš balkón nestačí pobírat ty desítky ramínek a věci na šňůrách. Snažíme se sušit prádlo kde se dá. K nám vedle do pokoje jdou nějaké japonky, když jim majitel ukazuje koupelnu, kde zrovna peru své trenýrky a ponožky, určitě se musí zděsit. Dáša nám dělá výtečné palačinky s marmeládou a jogurtem. Celý den je takový utahaný a odpočinkový. Všichni tak různě pospávají, poslouchají a píší. Večer jdu psát deník na pláž. Beru si teplé oblečení a kulicha. Po 20 minutách mě déšť vyžene zpět domů. Nad okolními horami se přehupují červánkově a bouřkové zabarvené mraky. Počasí je už skoro na draka. Od 7mi hodin se jde fakultativně na internet. Večer Bajk dělá večeři. Co? To se necháme překvapit. Počasí je čím dál tím horší, holky se vrací předčasně z internetu. Jezero Egirdir je jak magnet, stáhne mraky dolů, okolní hory zabrání jejich odchodu a mraky se vyprší. Počasí je tu dost divoké, uvidíme jaká bude zima. Je velmi zajímavé pozorovat různé typy oblačnosti. Zítra je první školní den.
Poslední komentáře
24.09.2008 23:08:47: Musim se přiznat, že když čtu to, co se tu píše, jsem pobaven dosytosti. Opravdu originální deník:-D...
22.09.2008 10:57:03: ty fotky sou úžasný:))
22.09.2008 10:48:06: Ahoj, a já si tak myslela, jaký tam nemáte teplo...
 
Kluk jedna ušatá z vod Preškavy… ÷ www.preskavak.webgarden.cz ÷ … portfolio o světe tady a tam. © 2000-2008