Preškavák

Vítej poutníku. Čaj nebo kávu? Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl… Povídej. Cukr nebo med? Sladíš si život? Aha. A co tam u vás? Jaké to tam je? Pořád stejné jako to bývalo?

ON-LINE DENÍK

DEN -1 AŽ1: NAROSTLA MI KŘÍDLA

Tak jsem nešel spát vůbec. Našel jsem náhradu za redbul, hned jak to budu moc doporučovat, stane se ze mě milionář. Mám pocit, jak kdybych měl křídla.
Právě vstali rodiče, je něco před 5tou ranní a asi vyjedeme do Prahy. Uteklo to jako voda, pamatuji si můj začátek celého tohoto působení v Erasmu, kdy mě jednou moje prokletá spolužačka probudila z tvrdého spánku v zadní části auly při jedné z přednášek. Nikdy jsem tak tvrdě neusnul, až téhdá. O co horší bylo, že jsem si nějak vytlačil oko - lépe řečeno přeležel, ale to zní blbě a tak jsem na něj moc neviděl. Odtáhla mě do nějaké jiné místnosti, kde pro mě snad bude přijatelnější program. Poslouchal jsem něco o cestování, o možnostech v mládí a najednou jsem byl v tom. Erasmus mě lapil v té nejmíň očekávané chvilce, když jsem sotva věděl, jak se jmenuju. Bylo jaro a těch pár měsíců uteklo jak voda, zítra teda vlastně dneska, už jedu. Okřídlen lunou noci loučím se s vámi (Vámi) přátelé a přeji příjemný pobyt u vašich monitorů, protože já se v tu dobu asi nejspíše budu plahočit s dalšími 6 kamarády při cestě do Turecka - jedeme 2-3 dny autobusem.
Nebudu zdržovat, je potřeba ještě připravit krosnu, batohy a kytaru a vzchopit se v chůzi do lepších zítřků. Tak ještě jednou MERHABA přátelé, mějte všední dny veselé. Já se na půl roku vzdaluji. Očekávejte brzký závan tureckého medu.... ozvu se cobydup.
Žádné komentáře
 
Kluk jedna ušatá z vod Preškavy… ÷ www.preskavak.webgarden.cz ÷ … portfolio o světe tady a tam. © 2000-2008