Preškavák

Vítej poutníku. Čaj nebo kávu? Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl… Povídej. Cukr nebo med? Sladíš si život? Aha. A co tam u vás? Jaké to tam je? Pořád stejné jako to bývalo?

Homepage

Vítejte,

proklikali jste se až na stránky plné fotografií a textů tvořených jedním klukem z Preškavy, místa, kde už řadu staletí či tisíciletí pryskají či tryskají vody, místa, které by se dalo nazvat: "Ostrovem v sladkém moři pryskajicích vod."

Na těchto osobních stránkách najdete několik hlavních rubrik shrnující spektrum pohledů na svět tady a tam.
V tématech pak můžete nahlédnout do několika fotogalerií, reprezentující mnou poznané zákoutí našeho světa.
Kniha návštěv umožňuje vaší kreativní tvořivost :)

Přeji všem příjemné pokoukání...


 

 

MY LITTLE WORLD

MyLittleWorld(min).j

 

Mé barevné fotografie z Madagaskaru k nahlédnutí ZDE
EXPEDICE BALKÁN 2007 (červenec 2007) Vyjel jsem s RNDr. Jiřím Schauerem na BALKÁN v největších vedrech za posledních 120 let, zemí zužovanou požáry jsme přes méně turisticky navštěvovaná místa jihovýchodních Rodop putovali až k  řecko-turecko-bulharským hranicím, do jediné albánské vesnice v Bulharsku, dále přes hrob láskyplného básníka Orfea, starými místy Thráků až na nejvyšší horu Balkánu Musalu 2925 m.n.m. Putovali jsme údolími, vystupovali na vrcholy, dělali rozhovory s místními obyvateli, jeli na oslím pojezdu, seznámili se s posledními milíři na dřevěné uhlí v Evropě a užívali si poslední turisticky naprosto nedotčená místa.

K desítkám mých fotografií můžete náhlédnout ZDE
Panoramatické fotografie z horských oblastí jsou ZDE
 
Kluk jedna ušatá z vod Preškavy… ÷ www.preskavak.webgarden.cz ÷ … portfolio o světe tady a tam. © 2000-2008